Jump to content

Skatīt jaunākos ierakstus
 Bilde

W7 MC

28 aug 2017

No RotkiV iekš Nelegālās Organizācijas

u7035lotora1u6bt8p7.png


Šis neo-nazi grupējums ir bīstamo organizāciju sarakstā. Veiktie noziegumi ir bruņotas laupīšanas, slepkavības, demolēšana u.c Grupējuma aktivitāte vairākkārt norisinās Los Santos Rietumu pusē. Grupējumu var ļoti viegli atpazīt, skatoties pēc to ārējā ģērbšanās stila un paša izskata. Personas, kas atrodas organizācijā ir tikai baltās rases pārstāvji, tie ir notetuvējuši savas ķermeņa daļas ar ''SS'', ''White Power'' un visa citāda veida Nazi simboliem. Personā ir vairākkārt noskūtas galvas, drēbju ziņā bieži vien tie valkā armijas tipa drēbes, kā apavus, bikses un kreklus. Lielāko daļu slepkavības un laupīšanas mēģinājumi ir tikuši veikti pret citas rases pārstāvjiem, afro-amerikāņiem, latīņamerikāņiem un aziātiem. Personas arī dodas virsū savas rases pārstāvjiem, kas ir homoseksuāļi, transvestīti. Viss vairāk šīs grupējums nespēj ciest ''Ebrejus'', tie ātri vien uzsāk demolēt to veikalus un uz ielām ieraugot, nedomājot metas tiem virsū. Personas, kas piedalās ir sākot no 18-40.gadu vecuma, ir pat vecāki cilvēki.4yzkuik41ih3ryy4s5ms.png
Jaunieši ir arī tieši tie, kas veic viss vairāk noziegumu, lai pierādītu savu uzticību grupējumam. Līderis starp visām personām vēl nav ticis identificēts, bet LSPD aktīvi pie tā strādā. Šis grupējums ļoti atšķiras no citiem, kas atrodas Los Santos, dēļ tā, kā viņi izrīkojas nežēlīgi pret citām rasēm, savu ārējo tēlu un attieskmi pret visu. Personas ir atdzītas ļoti bīstamas un neieteiktu nevienam pilsonim sastapt šos cilvēkus, it īpaši, ja neesat balts. Dēļ tā, ka cilvēku nav daudz, bieži vien tiek pieņemti jauni biedri, lai būtu šos cilvēkus grūtāk apturēt. Labs piemērs ir piedāvājot jauniešiem naudas summas, par kriminālu aktu, pret kādu citu rasi. Tiesa, ka viņi nenodarbojas ar taisīšanu tomēr gan ar tirgošanu, viņi tieši dara pretējo, palīdzot bez maz vai LSPD, nogalinot/smagi ievainojot šos narkotiku dīlerus. Viņi nevēlas redzēt, kā jaunie amerikāņi iegādājas šīs narkotiskās vielas, no citiem grupējumiem, kas viņu skatā ir lielākā problēma Los Santos, jo dēļ viņiem arī rodas šīs narkotikas un ieroči.

 

OOC informācija

Šīs frakcijas lomu spēle balstās vairāk uz draugu loku, kas atkal tajā pašā laikā nodarbojas ar nelegālām aktivitātē (lasīt IC informācijā). Šeit tiks attēlos Neo-Nazi lomu spēle, kas ir citu rašu (melnādaino, latīņamerikāņu, aziātu, ebreju) ienīšana. Šie cilvēki parasti saņem ļoti sliktu attieksmi un fiziskas darbības no mūsu puses. Pievienoties mums var tikai tad, ja tu pārstāvi balto rasi, cenšoties nākt un pievienoties ar kāda tipa veida melnādaino, būs jārēķinās ar sekām.  Būtu ļoti lieliski, ja jūs attēlotu kāda veida problēmas.51ssa3sfar6smnwjaz2h.png

 Mēs negribam kārtējos cilvēkus pievienojoties, kas sit katru otro melnādaino uz ielas. Nevēlamies būt tik traki, tāpēc vairāk koncentrēsimies uz tādām personām, kas pilsētā dara sūdu. Mūsu lomu spēlē sākumā būs pavisam vienkāršā, sakarā ar servera restartu, būs tiešām interesanti risināt lietas. Notiksies šie saucamie ''brawli'' starp citām organizācijām (rases ziņā), dažāda veida laupīšanas, cilvēku slepkavošana, citu cilvēku pieņemšana frakcijā. Tas, ka mēs pieņemam, nenozīmē, ka nevarat pievienoties. Jūs varat droši veidot lomu spēli ar mums, tik ir jāpiedomā ar kādu tēlu jūs to veidojat. Ja nepārstāvat balto rasi, sliktas lietas vien gadīsies.

vyeu29x5r46ar83u3o23.png

 Pakāpes

 • President - atbildīgais par visu. Prezidents vienmēr saka gala vādu un viņš var neņemt vērā citu biedru viedokli, viņa galvenais darbs ir nepieļaut kļūdas lēmumos, saistībā ar biznesu un visu pārējo.
 • Vice president - kad kluba prezidents nespēj pildīt savus pienākumus, tos pilda vice presidents. Vice pezidentam ir lielāka ietekme sapulcēs kā citiem biedriem, balsojumos viņa balss tiek skaitīta kā divas.
 • Secretary - atbildīgs par grāmatvedību un kluba iekšējo pārvaldi. Sekretārs seko līdzi naudas plūsmai, preču noeitam un apstākļiem klubā.
 • SGT. at Arms - atbildīgs par drošību čarter'ī un par kārtību kluba pasākumos. Viņš ir atbildīgs par nodevējiem, plāno to sodus, soda noteikumu pārkāpējus, izšķir strīdus biedru starpā un tā tālāk. Spēlē arī miessarga lomu kluba prezidentam.
 • Road Captain - atbildīgais par maršrutu izbrauciena laikā. Ievēro lai biedri sekotu formācijai izbrauciena laikā un lai motocikli būtu kārtībā.
 • Enforcer - viens no kluba stiprākajiem biedriem, ir pierādījis sevi kā lojālu cilvēku kluba prezidentam. Arī atbild par kārtību kluba pasākumos.
 • Nomad - Ranks apzīmē, ka kluba biedrs spēj brīvi ceļot pa čarteriem un piedalīties sapulcēs, toties viņam nav balsošanas iespējas. Tākā White Seven nav vairāki čarteri un darbojas tikai Los Santos, šī pakāpe vēl nebūs.
 • Prospect - Persona neskaitās kā kluba biedrs. Velkājot prospekta vesti viņš iet cauri pārbaudes laikam. Prospekts nepiedalās kluba balsošanā un citos svarīgos kluba pasākumos. Viņam ir jādara viss ko augstāk minētie ranki tam liek.

 

  Sasniegumi

 • First 7 - Šo uzšuvi nevienam neizsniedz. Uzšuve pieder tikai pirmajiem septiņiem kluba veidotājiem.
 • White - Uzšuve apzīmē to, ka kluba biedrs ir gatavs ziedot savu dzīvību kluba dēļ.
 • Men of Mayhem -  Uzšuve sniedz biedram tad, kad viņš ir lējis asinis kluba dēļ. Nogalinot kādu cilvēku šo uzšuvi izsniedz biedram, ja tik vienīgi kāds no kluba biedriem var to apliecināt.
 • WROOE -  We Ride On Our Enemies ir sasnieguma uzšuve, ko izsniedz kluba biedram kad viņš ir piedalījies kāda cita nelegāla grupējuma slaktiņā.

OOC informācija par frakciju

White Seven ir motociklistu klubs. Šis klubs vadās pēc Sons Of Anarchy RolePlay principa, ne gluži uz visiem %100, bet ideja ir ņemta. MC klubs dalās divās RP daļās-Civilajā un nelegālajā. Kluba aktivitātes ir izbraucieni, reketi, ieroču tirzniecība, zādzības un masveida apšaudes saspringots brīžos. Klubs vadās pēc stingra motociklistu kodeksa un ievēro kvalitatīvu RP.

 

Pievienojoties frakcijai ir jāievēro šādi noteikumi:

*Ievēro servera noteikumus.

*Pievienojoties, tev ir jāpieder Freeway vai Wayfarer.

*Ja tu nespēj atttēlot lomu spēli ap sevi, tad šī nav frakcija priekš tevis.

*Stingri ir aizliegts troļļoties, it īpaši kad ap tevi notiek lomu spēle.

*Pievienoties var tikai ar kaukāzieša tēlu.

*Ir jāmāk attēlot baikera RP, ja nav šādas zināšanas, var ar manīm sazināties caur PM.

  146 skatījumi · 6 Atbildes ( Pēdējā atbilde Vinstons )

 Bilde

Cardinal Park Mafia Bloods -151-

26 aug 2017

No pumasiK iekš Nelegālās Organizācijas

CWV5bDk.png

4610551681_966x142.png

[

4610551681_966x142.png

pfM1eI9.png

                   

Crenshaw ir rajons kurā ir samaisītas kopā gan dzīvojamās , gan tirdzniecības zonas. Rajonā pārsvarā mīt Afro-Amerikāņi, kaut gan bieži citu rašu pārstāvji ir redzami. Crenshaw rajonam ir dranķīga slava sakarā ar bandām kas ir populāras ar saviem noziegumiem tieši šajā rajonā. Crenshaw ir diezgan nabadzīgs rajons, cilvēki cenšās apiet šo rajonu ar apli, kaut gan ziemeļu daļa ir sastāv no vidus-klases mājokļiem un pietiekami cienīgiem biznesiem.

s0XCjBv.jpg

https://www.youtube....h?v=McI9s22gj6I

Mūsu frakcija brīžiem uzspēlēs  tā saucamo ''knock out game'', Ko tas nozīmē un kādēļ mēs to spēlējam? Spēles būtība ir izrūbīt ar vienu sitienu vēlams baltās rases pārstāvi, vienalga, vecu vai jaunu, vīrieti vai sievieti, ar vienu sitienu un viss. Kādēl mēs to spēlējam? Tāpēc ka tas ir jautri, adrenalīns un pašpārliecinātība ar sitienu!

https://www.youtube....h?v=wWYjQo8fxjw

“Ash to ash, dust to dust, bloods I trust;

Crabs we bust, kill a crab, win a prize;

Kill a blood your whole family dies.”

yZNtFda.jpg

Nekas neparādās no zila gaisa. Kā saka ''Roma nebija uzcelta dienas laikā''  tāpat arī ir ar mūsu bloka mafiju. Tas ka nekas neparādās no zila gaisa es jau biju iemācijies no bērnības. Nē, man vecāki nebija dzērāji/narkomāni,tie nebija iesaistīti nelegālajos grupējumos, nedz viņiem simpatizēja tie. Viss bija tieši otrādāk, viņi viens otru mīlēja tik traki ka mēnesi pēc iepazīšanās viņi bija tik pārliecināti ka viņi ir vienkārši radīti viens otram un nolēma ''ieplānot'' mani. Kā redzt viņiem tas izdevās. Viņi gribēja tieši to labāko man, gribēja lai man arī tik traki paveiktos kā viņiem abiem, lai es atrastu savu pirmo un vienīgo.  

 

Laikam paejot sāku iet skolā. Ar mani vienā klasē gāja viens mans draugs, topošais draugs, tad es viņu nemaz nepazinu un nemaz  murgos nerādijās kā šis cilvēks manu dzīvi mainīs. Viņu sauca Dwayne, Dwayne Patterson. Es ar viņu iepazinos pirmajā nedēļā, klase mums bija paliela, tāpēc uz visiem 100% iepazīties bija pagrūti ar visiem un no paša sākuma. Izrādijās ka viņš ir no tā paša bloka no kurienes nāku es un vēl kā momentus  vēlāk izrādijās viņš dzīvoja tieši aiz manas mājas, divas mājas pa labi. Jā, gan jau izklausās dīvaini kā tad es viņu nepazinu, bet lieta tāda ka mēs pārvācāmies uz Crenshaw sakarā ar to vecākiem vajadzēja ieekonomēt naudu par dzīvokli un vēlāk, kad es izaugšu uzdāvināt auto. Iepazināmies, sākām satikties ārpus skolas, ar laiku kļuvām par labiem draugiem, pēc kā par labākajiem. Gāja gadi, mēs joprojām bijām  viens otram blakus, bijām pamanijuši ka mūsu blokā parasti uzturas afro-amerikāņi, kas vai nu nēsā kādu sarkanu apģērba gabalu vai aksesuāru vai nu vienkārši tusē ar tiem kas to nēsā. Nebijām muķi, sapratām, bloodi, bet ko darīt, nevarēsim jau izdzīt, mums arī kaut kā vienalga bija, pat nedaudz bijām tā teikt patīkami pārsteikti, redziet mūsu blokā ir bloodi, a pie jums? Vakaros, it īpaši nedēļas nogalēs varēja dzirdēt skaļu mūziku, bļaušanu, bieži arī gadijās dzirdēt šāvienus un pēcāk sirēnas. Tā nu dzivojām līdz brīdim kad kādā sestdienas naktī mūsu blokā iemaldijās kāds apnarkojies crips. Nu domāju kas ar viņu notika nestāstīšu, neesiet muļķi un paši zināsiet, bet no rīta kad gāju savākt rīta avīzi no pastakastes ieraudziju asinis gar bulvāri. Nu neko, ne pirmā ne pēdējā reize kad kas tāds notiek.

 

Pagāja vēl pārītis līdz sāku pamanīt ka bieži vien Dweins tusēja ar bloodiem. Nu neko, nācās iet pie bara un saukt to spēlēt bumbu,tā lēnām ar laiku sapazinos ar pārīti biedru. Pašam man nebija plānu nedz pievienoties, nedz nemaz sadraudzēties, bet ar laiku sapratu, ka tomēr tur var arī sastapt diezgan sakarīgus čaļus. Tā nu kādu dienu es uzzināju ka iepriekšējā vakarā Dweins tika ragots iekš bloodiem.  Tad man bija 17 gadi, tā bija mana neveiksmīgākā un nelaimīgākā diena visā manā mūžā. Nē, es nebiju greizsirdīgs ka Dweins tika ragots .. nu vismaz tad nebiju... Tālāk vispār gāja trakāk. Tai pašā dienā es ar Dweinu sakasijāmies muļķīgas lietas dēļ... NFL dēļ. Dweins protams aizgāja pie saviem ''brāļiem'' es paliku sēdot uz lievieņa. Nekā intersanta nebija, domāju kā lai panāk kompromisu ar Dweinu līdz uz bloku atskrēja čalis, nu aptuveni 20 gadus vecs, visa seja asinīs, lūpa pārsista, deguns asiņo. Visi protams uzreiz ar jautājumiem, kas to izdarija, kur un kādēļ? Atbilde jau nu bija crips. Pietika tās frāzes lai neatbildētu uz jautājumiem, nu vismaz uz jautājumu kur bija jāatbild ja vien negribēji atriebību, bet kas tad negrib atriebību pēc kā tāda. Sēžu, sēžu skatos pēc kā opā, piebrauc bembis pēc kā, dīvi vīri iekāpj tajā, viens no vīriem bija tas kas tika piekauts. Ziņķārības pēc neizturēju un uzšvilpu netālu stāvošajam Dweinam. Atnāca, sākums bija neveikls,bet mēs abi bijām tā teikt gatavi kļūt ''pieauguši '' un atzīt savu vainu. Pēc atvainošanās uzprasiju kas par lietām te notiek. Atbilde jau nu protams bija īsa un konkrēta - atriebība. Nu tad es arī sapratu ka šodien līsies cripu asinis, bet vēl nezināju ka liesies man tuvu cilvēku asinis. Atbrauca bembis atpakaļ, šoreiz izkāpa visi četri vīri un blakusmašīnai sāka kurināt, cigareti vai bluntu neredzēju. Dweins protams aizgāja pie tikko atbraukošajiem, man arī nekas nebija pret, gribējās uzzināt ar ko beidzās. Dweins aizgāja, sāka runāt, varēja redzēt ka tikko izkāpušie vīrīeši bija gandarīti, es pie sevis nodomāju ka šodien nomira vēl kārtējais pāris nēģeru, kas dzīvē neko nesasniedza. Nezinu kā lai ertāk un vienkāršāk apraksta kas tālāk notika.. notika tas ka izbrauca zils kadilaks un virzijās tieši uz bembja pusi, tie protams viņu neredzēja un/vai nepievērsa uzmanību, es vēl tad pie sevis nodomāju kas par idiotu brauc ar šādu mašīnu un krāsu gar šo bloku, pašnāvnieks. Bet kad mašīna pietuvojās tuvāk, trīs vīri izliecās ar zilām aptīpām bandanām caur logiem, divi ar uzi, viens ar koltu. *PEW PEW PEW PEW, bļāvieni, šausmas, asinis, šāvieni turpinās PEW PEW PEW* zils kadilaks uzgāzē un dod prom cik vien ātri var. Es tai brīdi biju momentāli pieliecies dēļ refleksiem ar acīm ciet, atvēru acis, jo izturēt nevarēju, domāju trāpija man, tik dēļ adrenalīna neko nejutu, veikli aplūkojot sevi sapratu ka ar mani viss ir labi, tad man prātā ienāca doma aplūkot kā ir ar Dweinu...SŪDS, es piecēlos veikli kājās, pēc kā cik vien ātri sāku skriet tur kur nesen stāvēja bars un Dweins, DWAYNE, TURIES, ES NĀKU! Tai brīdi no mājām izlūkojos vairāki cilvēki, tai skaitā mani vecāki, tēvs sapratis kas noticis sāka skriet man pakaļ. Es tai brīdī biju pie Dweina, tam bija vairākas lodes vēderā un viena plecā. Es pie tā nokritu ceļos,pēc kā uzlūkoju to, man notecēja asara, tēvs pieskrēja pēc kā nekritis panikā tas uzmanīgi.. kāds tur uzmanīgi, kā sanāca tā satvēra Dweinu pēc kā sāka to veikli nest uz mājām. Es sekoju. Tēvs to nolika uz dīvāna, viņš bija skarbs sakarā ar dīvānu, vienmēr centās to paglābt no nepatikšanām, bet šoreiz viņš zināja cik dārgs un tuvs man bija Dweins. Viņš nebija mediķis, nedz mana māte, bet viņam bija viena paziņa, tas veikli satvēris telefonu sazvanija to, veikli pastāstijis situāciju pēc kā kļuvis dusmīgs, mediķis bija ārpus pilsētas, bet tas varēja ierasties pie mums tikai pēc 30 minūtēm. Viņš pastāstija tēvam ka Dweins ilgi nedzīvos ja viņš uzturā nepieņems kaut kādas tur zāles, neatceros nosaukumu, nebija arī tad noskaņojuma atcerēties. Tēvs sapratis ka mediķus nevar saukt, aizgājis pie skapja, pēc kā pagriezis to nedaudz uz malu satvēra ieroci, kas bija sienas caurumā. Es par tādu carumu nemaz nebiju zinājis, ne velti tēvam bija ierocis, mēs tak dzīvojam velna crenshawā. Ja Dweins būtu  manā vietā tas noteikti padomātu Brenshawā.. Tēvs puskliedzis pateicis ka dodās uz aptieku. Tā bija pēdējā reize kad es viņu redzēju. Tēvs jau zināja ka tāpat vien bez nekādas receptes tās zāles viņam nedabūt tas nolēma doties ar ieroci. Tiklīdz viņš bija iegājis iekšā un nobļāvies visiem gar zemi, kāds apsargs ieskrējis iekšā un izšāvis vairākas lodes tēva virzienā.Apsargi jau bija saskārušies ar šādām situācijām,narkomāni bieži meiģināja apzagt veikalus un 90% gadijumos tie saprotot ka nedabūs noteiktās zāles sāk šaut pa cilvēkiem, tāpēc apsargs nemaz nedomājot izšāva vairākas lodes. Tēvs nomira momentāli, vairākas lodes trāpija mugurkaulā un viena ja atceros plaušās.  Dweins nomira neilgi pēc tēva aiziešanas, par tēva nāvi uzzinājām stundu vēlāk. Es biju sagrauts, māte bija vispār... neaprakstīt kādā stāvoklī viņa bija. Viņa bija gatava iet pakārties, es meiģināju viņu nomierināt, man nekas neizdevās, māte aizskrēja prom no mājas. Es paliku viens. Atbrauca policija, izprašņāja mani, paprasija kur vecāki, ja pateiktu kas notika ar tēvu un kas ar māti mani noteikti savāktu uz bērnunamu, bet es pateicu ka tēvs darbā, māte aizbrauca pēc tēva. Policija savācot līķi aizbrauca, atkal paliku viens,  sasildiju picu, apēdu tikai vienu gabaliņu no sešiem. Apetītes nebija, nezināju ko darīt, dīvāns ar asinīm mani nelika mierā, naktī gulēju virtuvē, ja to var nosaukt par gulēšanu, nogulēju labi ja stundu, un visu to stundu murgoju ar tik trakiem murgiem ka nevarēju sagaidīt rītu..  Rītam pienākot biju dievam pateicīgs ka nakts ir beigusies un ar pirmajiem saules stariem devos ārā, rīts bija kluss, reta mašīna pabrauca garām, uz ielas tukšums, gaidot māti nedaudz apsalu, biju samierinājies ar to ka māte varētu uztaīsīt pašnāvību, bet biju pietiekami sagrauts lai vēl vairāk pārdzīvotu. Ap pusdienlaiku atvērās durvis, aizgāju paskatīties, tā bija māte, ar kautkādu stiklapudeli rokās, bez etiķetes, iekšā caurspīdīgs škidrums,visa izplūkāta, uzlūkoja mani ar naidīgu skatienu, pēc kā sāka bļaut. ''Ko skaties sīkā gnīda, redzi  kas notika?REDZI KO TU IZDARIJI? '' Pēc tā viņa sāka raudāt un aizgāja uz savu istabu, es stāvēju minūti sastindzis, nezināju ko darīt, raudāt, vai smieties,nu smieties nebija par ko, raudāt negribējāss. Aizgāju līdz viņas istabai, māte bija aizmigusi rokās bija pudele. Es mājas durvis aiztaisīdams aizgāju uz savu istabu ieslīgt pārdomās par dzīvi.

 

Pagāja laiks, es ''itkā'' pārdzīvoju, vismaz tā domāja pārējie, bet priekš sevis es vairs nekad nebūšu tāds kāds biju. Katru otro dienu pie pirmajām problēmām, netikumiem, strīdiem es domāju par pašnāvību, bet es biju un esmu vājš lai pats izbeigtu sev dzīvību. Domāt ir viens, piepildīt ir otrs. Pēc šī laika māti es vispār neatpazīstu, vazājas pa naktīm, dzer, kā šmara! Labi, pie dirsas par to, man jau ir vienalga, sapratu ka nākotnes man nav, nācās piestrādāt pie vietējiem bloodiem, kādu dienu narkotikas pārdot uz stūra, nu tur problēmas tikai nosākuma bija. Cilvēka kas pirka bija diezgan pieredzējuši un bija tā teikt ''uzmanīgi'' jo esmu jauns šai darbā un dariju visu neveikli, nācās vienam viemēr būt ar mani, ja nu kas. Tā lēnām es iepazinos ar tumšo pilsētas pusi. Pelniju piķi priekš sevis, māte arī priekš sevis, nezinu kādā veidā, bet ir pāris nodomi kā. Tā vienu dienu es satiku es vienu meiteni vārdā Eleanora, šo vārdu es joprojām izrunāju ar grūtībām, bet paldies dievam viņa bija iesaukta par Love Candy. Mani gan iesauca par frostiju, pēc manas attieksmes, nē, es nebiju tur vēsais čalis kam nogalināt kā divus pirkstus apmīzt, ar mani bija savādāk.. mana attieksme bija pret lietām vēsa, pret tām pašām meitenēm, es nebiju ieintersēts viņās, es pastāvēju, jo nespēju pats sevi nogalināt vai tikt nogalināts zinot ka es to pats noorganizēju. Nu lieta ir ne par to, lieta sākās ar to ka uz to brīdi setā pēc tiem notikumiem notika pilnīgākais haoss. Lēnām cilvēki pazuda no ielām, tie kas dzīvoja meiģinājā izvairīties no iešanas ārā tumšā laikā un brīvdienās, vai arī vispār pēc iespējas ātrāk pārcelties. Ar katru dienu sāku pamanīt ka lēnām sets izzūd. Un vienā dienā es redzēju kā pēdējie biedri sapako mantas un iesēžas savā kadiljakā un aizlaiž uz Idlewood pusi. Pēc tās reizes mūsu bloks vairs neredzēja nevienu bandas biedru. Palikām vien cilvēki kam nebija iespējas pārcelties, vai tādi kam situācija bija līdzīga kā man. Tā nu mūsu stāsts te sākās.

 

https://www.youtube....h?v=nUoIu0CAgBY

 

https://www.youtube....h?v=cGv9NFmaJwY

 UwjXi9R.png

 • Mēs esam afro-amerikāņu blood banda, kas attēlos parastu nēģeru roleplay.
 • Mēs meiģināsim attēlot pēc iespējas realistiskāku lomuspēli jeb uz svešiem rajoniem tāpat vien nebrauksim  lai meklētu problēmas, bet tusēsim savā rajonā.
 • Mēs meiģināsim lietot pēc iespējas mazāk angļu valodas mūsu sarunās, izņemot slengus.
 • Nekurā gadijumā, nekādā situācijā neprovicē policiju, neizrādi agresiju pret to (ja to dari, parādi/pastāsti savus IC motīvus, vēlams būt dzīvesstāstam) vienkārši nedari muļķības saistītas ar policiju.
 • Nelec virsū katram baltajam kas paiet garām un neprovicē pārējos/citus ko tu nepazīsti. (Piem. - Ei, baltais, nenomaldijies? Ko dari te? Lasies!)
 • Iejūties savā tēlā, lai to izdarītu vēlams uzrakstīt dzīvesstāstu, jo tas tev dos sajūtu kas tu esi rakstot to.
 • Esi orģināls, veido orģinālu lomuspēli ap sevi veidojot gan veidojot ikdienišķu lomuspēli, gan veidojot neordināras situācijas. Negaidi kad līderis un/vai citi biedri ienāks spēlē, iepazīsties ar citiem kas vēlās piebiedroties un/vai uzturās tai pašā blokā.

Credits ; Logo - Nounce, pārējas bildes googlei un to autoriem.

  197 skatījumi · 9 Atbildes ( Pēdējā atbilde Rizwans )

 Bilde

[LSGD] Atvaļinājuma paraugs

23 aug 2017

Event_First_Aid_Ambulance_Service_Image1

 

- Los Santos Glābšanas Dienests -

 

Atvaļinājuma iesnieguma paraugs

 

 • Vārds:
 • Uzvārds:
 • Žetona numurs:
 • Atvaļinājuma termiņš (no - līdz):
 • Jūsu aizvietotājs, atvaļinājuma laikā:
 • Kadēļ ejat atvaļinājumā:
 • Personas kods:

       Paraksts:

       Datums:

 

(Topiku nosaukt šādi - [LSGD] Iesniegums Vārds Uzvārds)

  77 skatījumi · 0 Atbildes


Atbalsti un Nobalso.

Jaunākie lietotāji

 • vofeecsubuqBilde
  1. vofeecsubuq

  Pievienojās: Šodien, 12:16

 • hhuxivuseuxBilde
  2. hhuxivuseux

  Pievienojās: Šodien, 12:13

 • ejbovijohenBilde
  3. ejbovijohen

  Pievienojās: Šodien, 12:10

 • ehexebidBilde
  4. ehexebid

  Pievienojās: Šodien, 12:05

 • azuwiiwuezBilde
  5. azuwiiwuez

  Pievienojās: Šodien, 12:00

Facebook.com


Portal v1.4.0 by DevFuse | Based on IP.Board Portal by IPS