Jump to content

Skatīt jaunākos ierakstus
Forums
Bilde

4321 Sveicinās.

3 atbildes šajā tēmā

#1 4321

4321

Viesis

• Lietotājs
  • 3 ieraksti

Izveidots 27 augusts 2017 - 07:41

Labsrīts ,labadiena,labsvakars.Tātad mani sauc Otto esmu 15 gadīgs jaunietis ,kurš ir aizrāvies ar lomuspēli un sportu.

Roleplay-Tātad ar šo Roleplay jeb lomuspēli darbojos jau 4 gadus ,ir gājis viegli ir gājis grūti ,bet neko nenožēloju ,tā kā mana roleplay pieredze ir diezgan bagātīga ,pēdējos mēnešus esmu bijis administrators daudzos serveros ,kuri ir bijusi kārtējie mēnešnieki ,meklēju nopietnu projektu ,kur varu pavadīt pēdējos savus roleplay gadus.

Hobiji-Sports ir ļoti tuva tēma priekš manis ,it īpaši florbols ,ar ko nodarbojos jau arī kādus 5 gadus ,un centīšos ar to saistit savu dzīvi.Ik palaikam patīk iziet laukā arī paspēlēt futbolu basīti uztīt kādu džointu ,lab lab es nē saprotu ,ka weediņš nav labs sportistiem.Protams ,kā vairums jaunieši es eju skolā ,šogad ir klāt 9.klase ,kur nobeigšu ar izcilību .Kād iespēj.

Nākotnes plāni-Tātad pec 9.klases vēlos iet uz viduskolu visticamāk Rīgā ,kā nekā tur bus iespēja tikt ,spēlet kāda komandā un sisties uz augšu.Pēc vidusolas gaidis mani sporta akadēmija ,un tad jau ceru ,kad būšu nonācis kaut kur tur augšā.Nekāda gadījumā nevēlos savu dzīvi saistit ar datoru u.t.t ,liekas bezjēdzīgi 22 gados spelēt ,kādu mta ,un runāt pa ts3 un tēlot kaut ,kādu veci kurš dzīvē neko nav sasniedzis.

P.S Čau jā ;)

• 0

WUnbTWJ.jpg?1

#2 SHIFT.

SHIFT.

Я хороший человек.

• Administrators
  • 8 ieraksti

Izveidots 28 augusts 2017 - 02:54

Sveiks, prieks iepazīties.

• 0
Pievienotā bilde

#3 illythixdea

illythixdea

Viesis

• Lietotājs
  • 1 ieraksti

Izveidots 28 augusts 2017 - 11:58

Esi sveicināts. 

Cerams tev patiks šeit veidot lomuspēli un komunicēt ar citiem cilvēkiem, kurus satiksi ielās. 

• 0

#4 Ozzie

Ozzie

Lead Mapper

• Lietotājs
  • 124 ieraksti
  • LocationRīga

Izveidots 08 septembris 2017 - 09:43

Esi sveicināts mūsu draudzīgajā lomuspēles kolektīvā! Cerēsim, ka būsi kopā ar mums uz ilgu laiku! ;)

• 0

Komentēt

0 lietotājs(i) lasa šo tēmu

0 lietotāji, 0 viesi, 0 anonīmi lietotāji